Alçı Sıva Fayans

Bursa’da Alçı, Sıva, Fayans Hizmetleri ~ 0533 603 14 74

Alçı, sıva ve fayans hizmetlerinde profesyonel çalışmalar

Uzun yıllardan beri kullanılan ve sürekli de kullanılacak olan mükemmel bir yapı malzemesi olan alçı dünya genelinde en çok kullanılan yapı malzemelerindendir. Uygulandığı yüzeylerin nefes alması için çok ideal olan alçı aynı zamanda üzerinde barındırdığı nemi tekrar geri verme özelliğine sahiptir. Alçı bünyesinde kesinlikle insan vücuduna zararlı hiçbir madde barındırmamaktadır. Alçı bu özelliği sayesinde çok tercih edilmektedir. Evlerimizde ve iş yerlerimizde deformasyona uğrayan, kabaran ve dökülen sıva ve boyaların tamirinde sıklıkla kullanılmaktadır.

İnşaat sektöründe özellikle duvarlarda uygulanan sıva yöntemi kesinlikle sıvacılık konusunda bilgi ve tecrübesi olan kişiler tarafından uygulanması gerekmektedir. Çünkü kaliteli bir işçilik ile yapılan sıva sayesinde duvarlarımızda pürüzsüz ve düz yüzeyler oluşacaktır. Sıvanın ön önemli uygulanma nedeni özellikle dış hava şartlarına karşı dayanma direnci olmayan dış yapıyı korumak ve nem, rutubet gibi gerek binanın sağlığı gerekse insan sağlığını tehlikeye düşürecek nedenleri ortadan kaldırmaktır. Sıva önce kaba olarak daha sonra da ince işçilik olarak yüzeye iki kez uygulanır. Sıvanacak yüzeyler yeterince pürüzlü değil ise mutlaka yardımcı ekipmanlarla yüzeyin pürüzlendirilmesi gerekir.

Özellikle tuvalet ve banyolarımızda en çok tercih edilen yapı malzemesi fayanstır. Fayans hem suyun sağlıklı bir banyo ve tuvaletlerimizden tahliyesi için hem de estetik olarak güzel bir görüntü vermesi için gereklidir. Değişik ebat ve desenlerde üretilen fayans çeşitleri sizlerin zevk ve isteklerine göre tasarlanmıştır. Özellikle banyolarda fayans uygulamasında bordür kullanımı da yapılarak daha şık ve güzel bir görüntü sağlanır.

Bize 0533 603 14 74 numaralı telefondan ulaşabilir ve Alçı, sıva ve fayans uygulamaları konusunda tecrübeli ustalarımız maharetleri sayesinde mutfak, tuvalet ve banyolarınızda hijyenik, sağlıklı bir ortamı ve şıklığı birlikte oluşturabiliriz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUsta ARA