Dış Cephe Mantolama

Bursa’da Dış Cephe Matolama Ustası ~ 0533 603 14 74

Bursa’nın en profesyonel dış cephe mantolama şirketi

Evlerimizde ve iş yerlerimizde ısı yalıtımı yapmak için kullanılan en yaygın yöntem mantolama yöntemidir. Dış cephe mantolama yöntemi içten mantolama, dıştan mantolama ve sandviç yöntemi olarak üç çeşittir. Bina dışından bina içine ısı sirkülasyonunu önlemek için en uygun çözüm olarak dünyada kullanılan bu yöntem yapı fiziği açısından da en uygun yöntemdir.

Dış cephe mantolamanın en önemli avantajlarından bir kaçını saymak gerekirse;

  • Bina dış yüzeyinde ki bütün beton yapıyı örttüğü için en iyi sonuç veren ısı yalıtım sistemidir.
  • Binamızı bir manto gibi sardığından ani ısı farklılıklarını bina dış yüzeyine yansıtmayacağından binamızın dış yüzeyinde deformasyon ve çatlak oluşmasına mani olur.
  • Usulüne uygun şekilde uygulandığında %40-50ye varan ısı ve yakıt tasarrufu sağlar.

Sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız dış cephe mantolama konusunda uzman olup siz müşterilerimizin yaşam alanlarının konforlu bir hale gelmesi için çalışmaktadır. Bu yüzden dış cephe mantolama uygulamalarında yapılan işçiliğin kalitesi ve kullanılan malzemenin uygunluğundan asla ödün vermemektedir. Binalarınızın dış yüzeylerine, iç cephelerine ve çatı aralıklarına yaptığımız mantolama uygulamalarında siz müşterilerimizin en iyi verimi almaları için özen ve itina gösteriyoruz. Dış cephe mantolama uygulamasına binanızın durumuna göre en verimli ve hızlı bir şekilde yaparak sizin ve çevrenizin bu hususta en az zarara görmenizi sağlıyoruz.

Mevcut çağımızın, inşaat sektörünün ulaştığı en son teknolojik yalıtım malzemelerini kullanan firmamız kullanılan malzemenin kalitesi konusunda kesinlikle taviz vermemektedir. Çünkü dış cephe mantolama yapılan binadaki işçiliğin kalitesi ve kullanılan mantolama malzemelerinin uygunluğu en iyi sonucu alma konusunda en önemli kaynak olduğunun bilincindeyiz. Siz de alanında en iyi hizmeti sunan firmamızın 0533 603 14 74 numaralı telefonundan bizi arayarak daha detaylı bilgi alabilir ve sevdiklerinizle birlikte yaşayacağınız daha konforlu mekanların ilk adımlarını atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUsta ARA