Çatı Onarımı

Bursa’da Çatı Onarım

~ 0533 603 14 74 ~

Bursa’nın en hızlı ve ekonomik çatı tadilatı yapan şirketi

Binalarımızın en üst yapısı ve dış hava şartlarına en çok maruz kalan kısmı çatılarımızdır. Bu sebeple bakımı ve çatı onarımı konusunda üzerinde en çok durmamız gereken binalarımızın yapılarından birisidir. Çatı onarımı işlemlerinde iki ana unsur bulunmaktadır. Bunlar çatıyı taşıyan taşıma sistemi ve sızdırmazlık görevini üstlenen kaplama sistemidir. Taşıma sisteminin tamirinde özellikle çatıyı ayakta tutan taşıma kollarının bakımı ve deformasyona uğrayanların değişimi gibi olmazsa olmaz yenilemeler gerekmektedir. Bir diğer çatı onarımı olan izolasyon konusunda da olmalıdır zira binamızın toplam ısı kaybının neredeyse yarısı çatı onarımı ve izolasyonunun yapılmamasından kaynaklanmaktadır.

Çatı onarımı işlerinde öncelikle çatımızın iskeleti, üst kaplamanın sağlamlığı, su giderleri ve tüm bağlantı ekipmanlarının sağlamlıkları ve onarım ya da değişimi gerekenleri tespit edilmelidir. Bu tespit yapıldıktan sonra çatı iskeletinin ve üst kaplamanın tamiri ile çatı onarımı başlamalıdır. Çatı taşıyıcı sistemi tahta olan çatılarda zaman içerisinde esneme, kırılma ve çürüme olabileceğinden öncelikle taşıyıcı iskeletin mutlaka çelik taşıyıcı kolonlarla değişmesi gerekmektedir.

İnşaat sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamızda bir çok konuda olduğu gibi çatı tamiri konusunda da siz müşterilerimizin talepleri ve beklentilerini gerçekleştirmek için çalışmaktayız. Alanında öncü, sürekli değişimi ve inşaat sektöründeki yenilikleri takip eden firmamız çatı bakımı gibi önemli konularda sizlere en iyi hizmeti vermek için uğraş veriyor. Firmamız çalışanları çatı bakım onarımı konusunda deneyimli ve her türlü teknik ve güvenlik önlemlerini alarak çalışmaktadırlar. Bize ulaşabileceğiniz 0533 603 14 74 numaralı telefondan bizi arayarak çatı onarımı konusunda teknik bilgi alabilirsiniz. Firmamızın çatı onarımı işlerinde gereken işçilik kalitesi ve özeni konusunda asla taviz vermeyen yapısı sayesinde sizlerde hak ettiğiniz kaliteli hizmeti ve dilediğiniz en uygun fiyat aralığını bulacaksınız.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUsta ARA