Çatı İzolasyonu

Bursa’da Çatı İzolasyonu

~ 0533 603 14 74 ~

Bursa’nın hızlı ve ekonomik çatı izolasyon şirketi

Yağmur, kar, fırtına, soğuk ve sıcak havalardan binamızı koruyan en önemli kısımlardan biri çatıdır. Çatısız bir binanın düşünülmesi mümkün değildir. Zira çatısı olmayan binalarda her ne surette olursa olsun hiçbir izolasyon malzemesi uzun vadeli olarak binanızı özellikle su ve rutubetten koruyamayacaktır. Bu sebeplerden ötürü binalarımızda çatımız kesinlikle olmalı ve mevcut çatı izolasyonunun mutlaka yapılması gerekmektedir. Çatılarımızın maruz kaldığı dış etkiler olan yağmur, kar, rüzgar ve diğer etkenler bir süre sonra mevcut çatı izolasyonunun bakımını ve gerekirse yenilenmesini gerektirmektedir.

Binamıza çatı izolasyonu yapılması için öncelikle çatının türüne göre ısı yalıtım malzemelerinin belirlenmesi gerekecektir. Çünkü kullanılacak malzeme çatının çeşidine göre değişmektedir. Çatı katının kullanılmaması durumunda çatı izolasyonu malzemesi doğrudan zemine serilebilir. Çatı izolasyonunun zorunlu olmasının sebeplerinden en önemlisi binamızın ısı kaybının neredeyse yarısının sağlıksız ve izolasyonu olmayan çatılardan olması sebebiyledir. Bu sebeple sağlıklı ve iyi bir çatı izolasyonu hem daha konforlu ve sağlıklı bir ev yaşamı sürmemizi hem de maddi anlamda daha ekonomik kış şartları geçirmemizi sağlar.

Çatı izolasyonu konusunda yukarıda belirttiğimiz özellik ve önemli hususlardan dolayı çatı izolasyonu uygulanacak çatılarda işçilik kalitesinin ve kullanılacak yalıtım ve izolasyon malzemelerinin kesinlikle yüksek kalitede olması gerekir. Sürekli dış hava şartlarına maruz kalacak olan yalıtım malzemelerinin bu konuda en yüksek standartlarda olması gerekir. Bu sorumluluğun bilincinde olan firmamız alanında en iyi markalarla çalışmakta olup sizlerin sağlığı ve konforu için çalışmaktadır. 0533 603 14 74 nolu telefondan bize ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz. Çatı izolasyonu konusunda her türlü donanım ve tecrübeye sahip olan firmamız çalışanları ve ustalarımızın deneyim ve özverileri sayesinde çatılarınızda tüm olumsuz hava şartlarına dayanabilen bir yalıtım oluşacaktır.

 

Bir cevap yazın

Call Now ButtonUsta ARA